Ruszamy z II edycją bezpłatnych testów beREADY w OVIklinice!

 Już 8 kwietnia rozpoczynamy nabór do drugiej edycji bezpłatnych testów beREADY! Przeprowadzamy je w ramach projektu naukowego z ośrodkiem z Estonii. Tym razem mamy dla naszych Pacjentek 70 testów. W porównaniu do poprzedniej edycji, złagodzone zostały niektóre kryteria kwalifikacji. M.in. kryteria oceny badania nasienia w grupie z endometriozą i grupach kontrolnych. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Udostępnij
Bezpłatne testy beREADY dla Pacjentek OVIkliniki

W ramach jednego z projektów naukowych, które prowadzą nasi specjaliści mamy dla Was 90 bezpłatnych testów beReady. Akcja ruszyła 15 czerwca.

Udostępnij
BLACK FRIDAY w OVIklinice!

BLACK FRIDAY w OVIklinice! Z okazji Black Friday zapraszamy do skorzystania z rabatu 50% na badanie AMH.

Udostępnij
Ocena i leczenie czynności skurczowej macicy.

Jak skurcze macicy wpływają na implantację zarodka? Optymalne środowisko wewnątrz macicy jest podstawowym warunkiem prawidłowego zagnieżdżenia się zarodka.

Udostępnij
Wywiad z twórcą testu beREADY – prof. Andresem Salumetsem z Estonii

„Naszym celem jest dostarczanie spersonalizowanej medycyny do klinik poprzez wykorzystanie rosnącej wiedzy na temat danych genomowych i zastosowanie najnowszych technologii. Uważamy, że indywidualne podejście jest podstawowym prawem w leczeniu niepłodności.”

Udostępnij
Przewlekły stan zapalny endometrium

Ostatnie badania pokazują, że zaburzenia procesu implantacji zarodka mogą być spowodowane nie tylko nieprawidłową receptywnością endometrium (czyli przesuniętym okienkiem implantacyjnym, które badamy w OVIklinice testem beREADY). Drugim ważnym czynnikiem może być również tzw. przewlekły stan zapalny endometrium.

Udostępnij
Promocyjny pakiet badań z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Państwa promocyjny pakiet badań: AMH + badanie nasienia w cenie 250 PLN.

Udostępnij
Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z zajściem w ciążę u kobiet?

Problem z zajściem w ciążę dotyka w Polsce i na świecie ok. 10% par w wieku rozrodczym.

Udostępnij