In vitro – Refundacja Kraków

Bezpłatne in vitro dla mieszkańców Krakowa

  • Centrum leczenia niepłodności Angelius – oddział w Warszawie, strategiczny partner OVIkliniki, jest realizatorem „Gminnego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa”.  Angelius łączy na codzień swoje kompetencje, wiedzę i specjalistów z OVIkliniką, również przy realizacji tego programu.

  • Kwota refundacji to 5000 zł do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego (przy procedurze adopcji zarodka dofinansowanie wyniesie do 2,5 tys. złotych). Poniżej znajdziecie szczegółowe kryteria kwalifikacji, zakres, opis procesu i wymogi formalne.
  • Zapisy ruszają już 11 maja. Prowadzi je OVIklinika. Szczegółowe info pod nr tel. 22 112 56 00.

in vitro Kraków
bezpłatne in vitro Kraków

Jakie kryteria musi spełniać para, aby została zakwalifikowana do programu?

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 20 – 42 lat,

  • są mieszkańcami Krakowa,

  • mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną bezwzględną przyczynę niepłodności lub przeszły nieskuteczne leczenie niepłodności w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu.
in vitro - refundacja Kraków

Program finansowany jest przez m.st. Kraków w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Gminny Program Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa”

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie
Provita Sp. z o.o.  z siedzibą w Katowicach ul. Fabryczna 13D  jest Administratorem Danych Osobowych. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zgoda*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.