Jak pracujemy w okresie świątecznym i narodowej kwarantanny?

Drodzy Pacjenci, W Wigilię oraz Sylwestra pracujemy do godziny 12:00. 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia OVIklinika będzie nieczynna, ale w sytuacjach pilnych  jesteśmy dla Was pod nr telefonu 695 995 595. Dyżur telefoniczny pełnimy do godz. 15.00.

Udostępnij
BLACK FRIDAY w OVIklinice!

BLACK FRIDAY w OVIklinice! Z okazji Black Friday zapraszamy do skorzystania z rabatu 50% na badanie AMH.

Udostępnij
Ocena i leczenie czynności skurczowej macicy.

Jak skurcze macicy wpływają na implantację zarodka? Optymalne środowisko wewnątrz macicy jest podstawowym warunkiem prawidłowego zagnieżdżenia się zarodka.

Udostępnij
„Mała ciąża – duża strata”. Rozmowa z dr Anną Czyżkowską, psychologiem w OVIklinice

„Mała ciąża – duża strata” – rozmowa z dr Anną Czyżkowską, psychologiem w OVIklinice

Udostępnij
Metody leczenia niepłodności

Niepłodność to stan, który jest stwierdzany u pacjentów w przypadku braku możliwości zajścia w ciążę pomimo trwającego przez co najmniej rok regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji.

Udostępnij
Co to jest wspomagana aktywacja oocytów?

Wspomagana aktywacja oocytów to dodatkowy zabieg przy procedurach zapłodnienia pozustrojowego, czyli metody in vitro. Celem jest aktywacja komórek jajowych tzw. oocytów poprzez wsparcie wzrostu stężenia jonów wapnia wewnątrz komórki, co zwiększa szanse na zapłodnienie i wpływa na skuteczność leczenia.

Udostępnij
Co to jest EmbryoGlue?

EmbryoGlue to medium dedykowane do transferu zarodka, którego celem jest zwiększenie odsetka ciąż. Można je zastosować niezależnie od stadium rozwojowego zarodka, ani tego czy mamy transfer zarodka świeżego czy rozmrożonego.

Udostępnij
Wywiad z twórcą testu beREADY – prof. Andresem Salumetsem z Estonii

„Naszym celem jest dostarczanie spersonalizowanej medycyny do klinik poprzez wykorzystanie rosnącej wiedzy na temat danych genomowych i zastosowanie najnowszych technologii. Uważamy, że indywidualne podejście jest podstawowym prawem w leczeniu niepłodności.”

Udostępnij
Przewlekły stan zapalny endometrium

Ostatnie badania pokazują, że zaburzenia procesu implantacji zarodka mogą być spowodowane nie tylko nieprawidłową receptywnością endometrium (czyli przesuniętym okienkiem implantacyjnym, które badamy w OVIklinice testem beREADY). Drugim ważnym czynnikiem może być również tzw. przewlekły stan zapalny endometrium.

Udostępnij
Dlaczego wprowadziliśmy test beREADY?

Drodzy Pacjenci, Od samego początku działalności OVIkliniki Grupa Angelius mieliśmy przede wszystkim na celu dobro naszych Pacjentów, zarówno poprzez jak najlepszą opiekę medyczną w zakresie leczenia niepłodności, ale także przez wdrażanie nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych.

Udostępnij