OVIklinika to nowoczesny ośrodek
leczenia niepłodności

centrum leczenia niepłodności w Warszawie

OVIklinika Grupa Angelius to nowoczesne centrum leczenia niepłodności w Warszawie. Ośrodek został założony przez prof. dr hab. Piotra Laudańskiego i dr hab. Piotra Pierzyńskiego, uznanych specjalistów medycyny rozrodu z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności, wyniesionym z najlepszych ośrodków w kraju i za granicą, m.in. w Londynie.

OVIklinika działa w strategicznym partnerstwie z centrum leczenia niepłodności Angelius – jednym z najbardziej znanych ośrodków w Polsce, działającym w Katowicach od ponad 15 lat. Angelius jako pierwszy w Polsce wdrożył zapłodnienie metodą IMSI i witryfikację metodą Kuwayamy oraz posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia na przeprowadzanie procedur zapłodnienia pozaustrojowego. Razem z OVIkliniką należą do Grupy Angelius w skład której wchodzą m.in. szpital, dział badań klinicznych, laboratoria specjalistyczne, apteka i inne jednostki medyczne. Angelius jest także ośrodkiem szkoleniowym w obszarze medycyny rozrodu.

OVIklinika i Angelius połączyły swoje siły, w tym kompetencje, kadrę i miejsce, by zapewnić pacjentom OVIkliniki ekspercką wiedzę, specjalistyczną diagnostykę, wsparcie oraz leczenie nowoczesnymi metodami przy użyciu najnowszego sprzętu.

Budynek, w którym mieści się OVIklinika został przebudowany i od podstaw wyremontowany na potrzeby stworzenia najwyższej klasy ośrodka leczenia niepłodności.

Nasz innowacyjny system wentylacji i klimatyzacji zapewnia najwyższe klasy czystości powietrza w laboratorium embriologicznym, salach zabiegowych i reszcie budynku. System klimatyzacji pozwala na zamknięcie dopływu powietrza z zewnątrz w przypadku smogu lub innych zanieczyszczeń. Dodatnie ciśnienie powietrza w laboratorium embriologicznym zabezpiecza przed dostawaniem się zanieczyszczeń. W naszych laboratoriach nie przechowujemy źródeł kurzu i zanieczyszczeń takich jak papierowa dokumentacja. Do remontu budynki OVIkliniki użyte zostały wyłącznie certyfikowane materiały nie emitujące zanieczyszczeń organicznych (tzw VOC).

centrum leczenia niepłodności w Warszawie

Nowoczesny sprzęt w laboratorium

Ważnym elementem, mającym wpływ na skuteczne leczenie naszych Pacjentów jest najnowocześniejszy sprzęt w laboratorium embriologicznym, salach zabiegowych i gabinetach lekarskich, w który wyposażona jest OVIklinika.

Parking

Dysponujemy własnym parkingiem z ponad 30 miejscami parkingowymi dla naszych Pacjentów.