Diagnostyka i leczenie niepłodności

O niepłodności mówimy, kiedy przez co najmniej rok regularnych starań kobieta nie może zajść w ciążę. Po tym czasie warto zwrócić się o pomoc do lekarza.

Udostępnij
Co to jest wspomagana aktywacja oocytów?

Wspomagana aktywacja oocytów to dodatkowy zabieg przy procedurach zapłodnienia pozustrojowego, czyli metody in vitro. Celem jest aktywacja komórek jajowych tzw. oocytów poprzez wsparcie wzrostu stężenia jonów wapnia wewnątrz komórki, co zwiększa szanse na zapłodnienie i wpływa na skuteczność leczenia.

Udostępnij
Co to jest EmbryoGlue?

EmbryoGlue to medium dedykowane do transferu zarodka, którego celem jest zwiększenie odsetka ciąż. Można je zastosować niezależnie od stadium rozwojowego zarodka, ani tego czy mamy transfer zarodka świeżego czy rozmrożonego.

Udostępnij
Dlaczego wprowadziliśmy test beREADY?

Drodzy Pacjenci, Od samego początku działalności OVIkliniki Grupa Angelius mieliśmy przede wszystkim na celu dobro naszych Pacjentów, zarówno poprzez jak najlepszą opiekę medyczną w zakresie leczenia niepłodności, ale także przez wdrażanie nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych.

Udostępnij
Co to jest IMSI?

IMSI, czyli docyplazmatyczne podanie wyselekcjonowanego morfologicznie plemnika do komórki jajowej (ang. intracytoplasmic morphologically selected sperm injection) to odmiana techniki zapłodnienia ICSI, w której plemniki używane do zapłodnienia wybiera się pod specjalnym mikroskopem w bardzo dużym powiększeniu. W Polsce tę metodę wdrożyli lekarze z Grupy Angelius.

Udostępnij